GIGI Cosmetic Laboratories została założona w 1957 roku, przez znanego biochemika i farmakologa Elieyzer Landau. W latach 50-tych opracował on szereg produktów do pielęgnacji skóry z problemami oraz starzejącej się. Firma szczyci się wieloletnim międzynarodowym uznaniem na całym świecie w produkcji profesjonalnych dermokosmetyków.

Dlaczego GIGI?

Ekspert

Specjalista w dziedzinie – Dermokosmetyki. Ten cel pozwala wykorzystać zgromadzoną przez dziesięciolecia wiedzę oraz zaawansowane możliwości rozwoju aby tworzyć najlepsze produkty dla każdego typu skóry.

Profesjonalizm

GIGI wie, że właściwa pielęgnacja to trafna i profesjonalna diagnoza skóry. Dlatego zaawansowane produkty do pielęgnacji skóry GIGI dostępne są tylko w profesjonalnych gabinetach, aptekach oraz w klinikach.

Mądrość

GIGI dba o edukację kosmetyczek w zakresie najnowszych osiągnięć technologicznych. Ściśle współpracuje z dermatologami, chemikami, chirurgami i farmaceutami przy tworzeniu nowych zaawansowanych protokołów skutecznego leczenia.

Jakość

GIGI używa najlepszych składników, trzyma się wiodących trendów w tej dziedzinie i współpracuje z doświadczonymi lekarzami. Wszystkie produkty GIGI są wytwarzane z zachowaniem surowych warunków jakości, bezpieczeństwa i produkcji oraz są zatwierdzone przez izraelskie Ministerstwo Zdrowia, normy amerykańskie i certyfikaty rynku europejskiego.

Personalizacja

GIGI rozumie, że każdy jest inny i każda skóra ma swoje potrzeby, problemy, inną złożoność i wrażliwość. Dlatego firma przyjęła zasadę – tworzenia kosmetyków osobistych.

Synergia

GIGI dba o to, aby używać najwyższego poziomu prawnie dozwolonych składników aktywnych, aby zapewnić pożądany efekt. Profesjonalne kosmetyczki GIGI mogą polecić odpowiednie produkty, aby uzyskać maksymalny efekt oraz połączyć różne serie, aby uzyskać najszybsze i najlepsze rezultaty.

Ekologia

Większość produktów GIGI nie zawiera parabenów, materiałów modyfikowanych genetycznie i produktów ropopochodnych. Chemicy GIGI wybierają surowce, które nie były testowane na zwierzętach, a nasi projektanci używają opakowań nadających się do recyklingu.

Innowacyjność

Zaangażowanie w innowacje jest kluczową częścią światopoglądu, którym kieruje się GIGI. Ekspercki zespół badawczo-rozwojowy firmy nieustannie poszukuje najnowszych trendów na świecie.

4filary, na których opiera się GIGI, aby zapewnić idealną odpowiedź i rozwiązania terapeutyczne dla każdego problemu skóry w każdym wieku to:

1. Synergia

2. Innowacje

3. Rozwiązania medyczne

4. Integracja z urządzeniami do pielęgnacji skóry